Nasze wspólne plany

Każdy dzień to nowe przeżycia, wspomnienia. Powiedz swojej ukochanej osobie w postaci wiadomości zamkniętych w eleganckim słoju jakie są wasze wspólne plany!

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz. Słój Życzeń “Nasze wspólne plany” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • Zawsze zasypiać w swoich ramionach.
  • Sprawiać sobie codziennie małe niespodzianki.
  • Udać się do wszystkich niezwykłych miejsc na Ziemi.

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

zaplanowanie każdego dnia z ukochaną osobą! Planujecie wspólną przyszłość. Chcielibyście razem zamieszkać, pobrać się, stworzyć rodzinę, zwiedzić cały świat. Teraz masz możliwość powiedzieć o tym wszystkim swojej miłości! Podaruj wyjątkowy Słój Życzeń: Nasze wspólne plany, który idealnie sprawdzi się np. jakoPrezent na Walentynki