Kochani Rodzice

Podziękuj Swoim Rodzicom i powiedz im jak są dla Ciebie ważni w nietypowy sposób. Słój z życzeniami i cytatami na każdy dzień będzie przypominał o ich dziecku.

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Kochani Rodzice

Słój Życzeń “Kochani Rodzice” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • "Dom to wcale nie są ściany i sufity i podłogi, ale ręce naszej mamy." Anna Kamieńska
  • Mali chłopcy stają się dużymi mężczyźni pod wpływem dużych mężczyzn, którzy dbają o małych chłopców.
  • "Każdy młody człowiek wcześniej czy później dokonuje zdumiewającego odkrycia, że także rodzice mają niekiedy rację." Andre Malraux

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

...podziękowanie Kochanym Rodzicom za ich trud. Ten Prezent dla Rodziców jest wyjątkowy, bo nie tylko wspaniale wygląda, ale pokazuje, jak ważni są Oni dla Ciebie. Słój życzeń każdego dnia będzie im przypominał o Tobie.