Cytaty Filmowe

Każdy fan filmów będzie zachwycony słojem pełnym najbardziej znanych cytatów z kultowych filmów. Podaruj prezent, który będzie mógł czytać każdego dnia!

Słój Życzeń

Słój Życzeń to wyjątkowy przedmiot, który składa się wysokiej jakości słoja z pokrywką, w którym znajdują się kolorowe, miękkie pióra. Słój przewiązany jest dekoracyjną wstążka, a w środku znajdują się wspaniałe karteczki na których znadują się wyjątkowe cytaty lub życzenia dla bliskiej osoby. Słój życzeń można całkowicie personalizować, co oznacza, że może wyglądać jak tylko zechcesz.

Cytaty Filmowe

Słój Życzeń “Cytaty Filmowe” zawiera 31 personalizowanych karteczek. Oto przykładowe treści:
  • "Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiesz, co ci się trafi.” - Forrest Gump
  • "Nie ma takiego miasta – Londyn! Jest Lądek, Lądek-Zdrój, ale Londyn?” - Miś
  • "Próżność to mój ulubiony grzech.” - Adwokat Diabła

Personalizacja

Za pomocą naszego kreatora możesz wybrać kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy w kreatorze można śledzić podczas procesu personalizacji.

Wykonanie

Nasz słój wykonany jest ze szkła. Wnętrze wypełnione jest miękkimi i kolorowymi piórkami. W słoju znajdują się - 31 karteczek, na których drukowane są teksty personalizacji w wysokiej jakości. Finalny produkt prezentuje się wyjątkowo elegancko i oryginalnie.

Czas realizacji

W momencie zakończenia personalizacji, projekt zapisany w kreatorze przesyłamy do produkcji. Okres realizacji takiego słoja to jeden dzień roboczy. Po wysłaniu przez nas prezentu, kurier ma jeden dzień roboczy na dostarczenie zamówienia do Twoich rąk. Słój od razu po rozpakowaniu jest gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

życzenia oraz świetnyPrezent na Dzień Ojca. Na Słój życzeń zasługuje prawdziwy fan dobrego kina. Twój tato będzie zachwycony, gdy wszystkie najlepsze cytaty filmowe będzie miał w jednym słoju!