Kochasz podróże, czerń i wysmakowany styl? Zdecyduj się na mapę pełną życia. Travel Map™ Black World to majestatyczna mapa świata ze złotą powłoką do zdrapywania. Za pomocą specjalnej kostki zdrapujesz odwiedzone już państwa i tym samym tworzysz spektakularną historię dalekich wojaży.

Travel Map™ Black World, stworzona w tonie klasycznej czerni, uwodzi swoim nieskazitelnym blaskiem i monumentalnym rozmiarem. Zachwyci każdego podróżnika ceniącego perfekcję, funkcjonalność i niepowtarzalny styl.

Zdrap odwiedzone już miejsca i stwórz unikalny zapis historii podróży z najdalszych zakątków świata. Dodatkowo specjalnym białym pisakiem możesz wyznaczyć kolejne cele na podróżniczej mapie świata. A niepotrzebne zapiski usuniesz dołączoną do zestawu szmatką.

Travel Map™ Black World idealnie pasuje do stylowych i odważnych wnętrz. Jest wspaniałym pomysłem na prezent dla osób, które lubią łączyć klasykę z nowoczesnym designem.

WYKONANIE

Mapa jest wykonana z wytrzymałego, elastycznego i odpornego na rozerwanie plastiku.
Rozmiar mapy: 80 x 60 cm
Rozmiar opakowania: 64 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Travel Map™ Black World
- Tuba do przechowywania
- Kostka do zdrapywania
- Biały marker do rysowania po mapie
- Szmatka do czyszczenia mapy
- 4 pinezki
- Przywieszka na bagaż
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.