MAPA ZDRAPKA SZLAKÓW - TATRY POLSKIE

Tatry Polskie - Mapa Zdrapka to idealny sposób na udokumentowanie wszystkich odwiedzonych szlaków w Tatrach i celebrowanie górskich podbojów. To jedyna w Polsce mapa zdrapka, na której znalazły się nie tylko tatrzańskie szlaki, ale także lista kluczowych miejsc: szczytów, przełęczy, stawów. Ta mapa pozwoli na efektowne upamiętnienie górskich sukcesów i pobudzi apetyt na dalsze zdobywanie. Czy to początkujący wędrowca, czy zaawansowany wilk górski – na tej mapie każdy tatromaniak będzie mógł odnotować odwiedzone szlaki i miejsca.

WYKONANIE

Mapa w skali 1:93000 umieszczona jest na arkuszu o wymiarach 59,4 cm x 41,6 cm, wydrukowana na papierze kredowym. Znajdziesz na niej wszystkie szlaki w Polskich Tatrach o łącznej długości 275 km.

Do zdrapania również aż 90 kluczowych miejsc:
- szczytów
- przełęczy
- polan
- stawów
- wodospadów
- schronisk.

Wszystkim miejscom przypisana jest wysokość w metrach n.p.m., a uszeregowane są od najniżej do najwyżej położonych: od szczytów reglowych, aż po kolosy Orlej Perci i najwyższe w Polsce - Rysy.

Istotne znaczenie miało dla twórców profesjonalne opracowanie kartograficzne, które zapewnił Zakład Kartograficzny SYGNATURA – jeden z liderów polskiej kartografii, m.in. autor map w serwisie mapa-turystyczna.pl.

ZAWARTOŚĆ

- Mapa Zdrapka Tatry Polskie
- Designerska tuba do przechowywania
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.