MAPA ZDRAPKA BIESZCZADY VIP

Wyjątkowa mapa zdrapka "Bieszczady VIP” to idealny prezent dla wszystkich zakochanych w bieszczadzkich krajobrazach! Z takim gadżetem prawdziwego podróżnika zaczniesz swoją wędrówkę po górskich szlakach, podczas których odkryjesz mnóstwo wyjątkowych miejsc. Jeśli jesteś miłośnikiem gór, to plakat jest idealnym prezentem dla Ciebie!

Mapa zaprowadzi Cię do najciekawszym miejsc w Bieszczadach! Z taką zdrapką bez problemu zaplanujesz górskie wędrówki, pełne niesamowitych atrakcji. Produkt zachwyca szczegółowym wykonaniem oraz oryginalnym designem! Mapa “Bieszczady” będzie stylowo się prezentować zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Jest to znakomity prezent dla każdego podróżnika i miłośnika gór! Odkrywanie kolejnych szlaków i wyjątkowych miejsc w Bieszczadach sprawi wiele radości.

WYKONANIE

Elegancki, design i staranne wykonanie mapy
Gwarancja trwałości
Wykończenie: nowoczesna technologia Non-Scratch
Polska wersja językowa
Laminowana powierzchnia mapy
Wymiary zdrapki: 50 x 70 cm
Dopasowana do ramek drewnianych i aluminiowych
Mapa zdrapka zapakowana w elegancką, okrągłą tubę o wymiarach: 55 x 6,5 cm

Na mapie umieszczono: przełęcze,
jaskinie,
schroniska,
szczyty,
jeziora,
wodospady,
cerkwie.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerskie pudełko. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.