Kochasz świat, styl skandynawski i dalekie podróże? Skuś się na mapę pełną życia. Mapa Zdrapka Świat Premium© to luksusowa mapa świata z platynową powłoką do zdrapywania. Zaprojektowana z myślą o zapalonych globtroterach, jak i osobach śniących o dalekich podróżach. Za pomocą kostki lub monety zdrapujesz odwiedzone już miejsca i tym samym tworzysz wielobarwny zapis historii swoich dalekich wojaży. Nim się obejrzysz w Twoim domu zacznie unosić się zapach lawendowych pól z Prowansji, kwiatów wiśni z Japonii oraz sosny ze Skandynawii.

Mapa Zdrapka Świat Premium©, stworzona w tonie ciepłych szarości, zachwyca swoim nieskazitelnym blaskiem od pierwszego wejrzenia. Każdy kontynent cechuje odrębna paleta barw, a u dołu mapy znajdują się planety Układu Słonecznego.

Zdrap odwiedzone już miejsca i stwórz unikalny zapis historii podróży z najdalszych zakątków świata. Dodatkowo za pomocą mazaka możesz wyznaczyć kolejne cele na podróżniczej mapie świata. A niepotrzebne zapiski usuniesz zwykłą szmatką.

Mapa Zdrapka Świat Premium© zachwyca żywym kolorem i wysoką jakością wykonania, budzi ciekawość poznawania świata i zachęca do wyznaczania nowych podróżniczych celów.

WYKONANIE

Mapa jest wykonana z wysokiej jakości papieru laminowanego.
Rozmiar mapy: 70 x 50 cm
Rozmiar opakowania: 55 x 6 cm

ZAWARTOŚĆ

- Mapa Zdrapka Świat Premium©
- Tuba do przechowywania

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.