WYKONANIE

Mapa zdrapka “VIP Tatry Polskie” w eleganckiej, minimalistycznej kolorystyce to znakomity podarunek dla każdego miłośnika górskich wędrówek i wspinaczki. Niezwykła mapa powstała we współpracy z Adamem Bieleckim - himalaistą, alpinistą, taternikiem i podróżnikiem.

Na mapie znajdziesz ponad 80 tatrzańskich atrakcji i dodatkowe oznaczenia, które pozwalają poznać Tatry z unikatowej perspektywy alpinistów. To gratka dla wszystkich odkrywców, którzy chcą poznać najbardziej tajemnicze miejsca. Jeśli wśród Twoich znajomych jest ktoś, kto uwielbia zdobywać górskie szczyty, ta mapa będzie doskonałym prezentem!

Na mapie znajdziesz m.in.:
- szczyty,
- przełęcze,
- jaskinie,
- schroniska,
- wodospady,
- atrakcje.

W zestawie znajduje się również sekretna nakładka w formie kalki, a na niej ponad 20 wspinaczkowych tajemnic Adama Bieleckiego. Dodatkowo otrzymasz kod QR, który umożliwia dostęp do niepublikowanych nigdzie filmów, w których himalaista opowiada o swoich przygodach.

Wymiary zdrapki: 70 x 50 cm
Wymiary opakowania (okrągła tuba): 55 cm długości, średnica 6,5 cm

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.