Globtroter to Twoje drugie imię? Masz doskonałą okazję, aby podsumować swoje podróżnicze osiągnięcia w widowiskowy sposób. Travel Map™ Lagoon World PL to soczyście kolorowa mapa świata ze złotą powłoką do zdrapywania. Za pomocą kostki lub monety zdrapujesz odwiedzone już miejsca i tym samym tworzysz wielobarwną historię wakacyjnych wojaży. Pomyśl tylko, każdy zdrapany kraj to jak kamyczek na ścieżce Twojej podróżniczej wędrówki. Zdobądź mapę odkrywców i zostań obieżyświatem z MGD.

Travel Map™ Lagoon World PL to zaprojektowana we wszystkich kolorach tęczy zjawiskowa mapa świata. Zachwyci każdego podróżnika ceniącego różnorodność. Kolekcjonuj wspomnienia i twórz wielobarwną historię wakacyjnych podróży.

Obmyślaj, planuj i rysuj kolejne kierunki wyprawy. Odkryj również 15 najpiękniejszych plaż Świata, które każdy podróżnik powinien odwiedzić podczas wakacji. A wszystkie niezrealizowane plany usuniesz zwykłą szmatką.

Travel Map™ Lagoon World PL to feeria soczystych barw. Wybierz tę mapę, a Twoje wnętrze przeobrazi się szczęśliwą krainę wakacyjnych odkrywców.

WYKONANIE

Zarówno mapa, jak i tuba oraz instrukcja zostały opracowane w języku polskim.
Mapa jest wykonana z wysokiej jakości papieru laminowanego.
Rozmiar mapy: 80 x 60 cm
Rozmiar tuby: 64 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Travel Map™ Lagoon World PL
- Tuba do przechowywania
- Instrukcja w języku polskim

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Dostawa w Polsce

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200zł. Darmowa dostawa pocztowa i kurierska!
MyGiftDna realizuje dostawę swoich produktów na terenie Polski na dwa sposoby:

  • Kurier DPD - czas dostarczenia przesyłki na terenie Polski to 1 dzień roboczy. Sporadycznie może zdarzyć się sytuacja, w której przesyłka zostanie dostarczona po 2 dniach roboczych.
    Koszt przesyłki kurierskiej to tylko: 14,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
  • Poczta polska priorytet - czas dostarczenia przesyłki to 2 do 4 dni roboczych.
    Koszt przesyłki pocztą to: 9,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
  • Paczkomaty - czas dostarczenia przesyłki to 2 dni robocze.
    Koszt przesyłki paczkomatowej to: 11,99 zł. Dodatkowo zamówienia powyżej 200zł wysyłane są paczką kurierską całkowicie gratis!
Dodatkowo oferujemy także dostawę Ekspresową oraz dostawę na sobotę. W celu skorzystania z tych opcji prosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową lub telefoniczną po złożeniu zamówienia.


Jakość obsługi i Twoje zadowolenie mają dla nas znaczenie pierwszorzędne.
Zobacz, czym wyróżniamy się spośród innych sklepów w internecie!

Bliskie osoby zasługują na unikalne prezenty. Wszystkie nasze produkty możesz dopasować do swoich wymagań i wspólnie z nami stworzyć prezent jedyny taki na świecie!
Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, wiemy również, jak bardzo podobają się obdarowanym osobom. Jeśli jednak prezent nie spełni Twoich oczekiwań, masz rok na zwrócenie go nam i odzyskanie pieniędzy.
Współpracujemy z najbardziej solidnymi firmami kurierskimi, dzięki czemu paczkę otrzymasz już następnego dnia po zrealizowaniu zamówienia! Ponad 80% naszych produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia.
Od 200 PLN wysyłka kurierem gratis!
Ponadto posiadamy zweryfikowane opinie, na których można polegać!

GWARANCJA PREZENTU NA CZAS!

Prezentu nie wręcza się dwa dni po urodzinach, imieniach czy jakiejkolwiek innej okazji. Prezenty wręcza się w danym dniu. Dlatego wiemy, jak ważne jest, aby zamówiony prze Ciebie prezent dotarł do Ciebie na czas.

Właśnie dlatego gwarantujemy czas dostawy, który jest pokazany przy każdym produkcie. Zawiera on w sobie czas, który jest nam potrzebny na ewentalną personalizację prezentu oraz czas dostawy kurierskiej. Wyjątkowymi prezentami zajmujemy się nie od dziś, dlatego wiemy dokładnie w ile dni dany prezent do Ciebie dotrze.

Gwarantujemy, że prezent dotrze do Ciebie w dzień, który podajemy w koszyku. Jeżeli z jakiegoś powodu nie uda nam się dotrzymać tej obietnicy, będziesz mógł zwrócić zamówiony prezent w ciągu 365 dni od daty zamówienia, a my oddamy Ci wszystkie zapłacone pieniądze (łącznie z kosztami przesyłki w obie strony).