Globtroter to Twoje drugie imię? Masz doskonałą okazję, aby podsumować swoje podróżnicze osiągnięcia w widowiskowy sposób. Travel Map™ Lagoon World to soczyście kolorowa mapa świata ze złotą powłoką do zdrapywania. Za pomocą kostki lub monety zdrapujesz odwiedzone już miejsca i tym samym tworzysz wielobarwną historię wakacyjnych wojaży. Pomyśl tylko, każdy zdrapany kraj to jak kamyczek na ścieżce Twojej podróżniczej wędrówki. Zdobądź mapę odkrywców i zostań obieżyświatem z MGD.

Travel Map™ Lagoon World to zaprojektowana we wszystkich kolorach tęczy zjawiskowa mapa świata. Zachwyci każdego podróżnika ceniącego różnorodność. Kolekcjonuj wspomnienia i twórz wielobarwną historię wakacyjnych podróży.

Obmyślaj, planuj i rysuj kolejne kierunki wyprawy. Odkryj również 15 najpiękniejszych plaż Świata, które każdy podróżnik powinien odwiedzić podczas wakacji. A wszystkie niezrealizowane plany usuniesz zwykłą szmatką.

Travel Map™ Lagoon World to feeria soczystych barw. Wybierz tę mapę, a Twoje wnętrze przeobrazi się szczęśliwą krainę wakacyjnych odkrywców.

WYKONANIE

Legenda, wszystkie napisy oraz instrukcja w języku polskim.
Mapa jest wykonana z wysokiej jakości papieru laminowanego.
Rozmiar mapy: 80 x 60 cm
Rozmiar tuby: 64 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Travel Map™ Lagoon World
- Tuba do przechowywania
- Instrukcja w języku polskim

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.