Będąc w Zakopanem za każdym razem rozkoszujesz się niesamowitym widokiem na panoramę Tatr? Co najmniej raz w roku oddajesz się namiętnym wędrówkom po górskich szlakach, a trasę z Palenicy Białczańskiej do Doliny Pięciu Stawów Polskich, potrafiłbyś pokonać z zamkniętymi oczami? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, mapa zdrapka “Tatry” musi wejść w Twoje posiadanie jak najszybciej!

Mapa do zdrapywania “Tatry” to imponująca mapa Tatr Wysokich, która zachwyca misternym wykonaniem oraz oryginalną stylistyką. Stworzona z myślą o miłośnikach górskich wędrówek, dla których odkrywanie kolejnych tatrzańskich szczytów jest spełnieniem podróżniczych marzeń. Z mapą zdrapką “Tatry” bez problemu zaplanujesz kolejną górską eskapadę, a dzięki specjalnej monecie zdrapiesz osiągnięte już szczyty. Czy istnieje lepszy motywator nowych, górskich przygód niż mapa zdrapka?

Kolekcjonuj wspomnienia z tatrzańskich eskapad i zdrapuj przetarte już szlaki. Dodatkowo specjalnym mazakiem wyznaczaj kolejne kierunki wypraw, a zbędne zapiski usuwaj dołączoną do zestawu ściereczką.

Mapa zdrapka “Tatry” fenomenalnie prezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Jest wymarzonym prezentem dla podróżnika oraz miłośnika górskich wycieczek. Odkrywanie kolejnych kamyczków na tatrzańskich ścieżkach marzeń nigdy nie było tak przyjemne!

WYKONANIE

Mapa jest wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego.
Napisy w języku polskim, angielskim i słowackim.
Wymiary: 82 x 58 cm.

Na mapie zaznaczonych zostało:
- 111 wierzchołków
- 66 górskich jezior
- 17 wodospadów
- atrakcje turystyczne

ZAWARTOŚĆ

- Mapa do zdrapywania “Tatry”
- Pudełko dekoracyjne
- Moneta do zdrapywania
- Marker do rysowania po mapie
- Szmatka do czyszczenia mapy

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerskie pudełko. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.