Kochana babcia zasługuje na piękny prezent! Jeśli chcesz sprawić jej taki (np. na Dzień Babci), wybierz obramowany wydruk wypełniony po brzegi pięknymi słowami! To rzeczy, za które jesteś jej wdzięczny!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

wyjątkowe podziękowanie dla babci. Twoja babcia ucieszy się, gdy przeczyta tak wspaniałe słowa, zwłaszcza, jeśli nigdy ich nie wymówiłeś na głos! Ten wspaniałyPrezent dla Babcisprawi, że poczuje się ona wyjątkową osobą w Twoim życiu.