Kochana babcia zasługuje na piękny prezent! Jeśli chcesz sprawić jej taki (np. na Dzień Babci), wybierz obramowany wydruk wypełniony po brzegi pięknymi słowami! To rzeczy, za które jesteś jej wdzięczny!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, wydruk trafi do realizacji. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

wyjątkowe podziękowanie dla babci. Twoja babcia ucieszy się, gdy przeczyta tak wspaniałe słowa, zwłaszcza, jeśli nigdy ich nie wymówiłeś na głos! Ten wspaniałyPrezent dla Babcisprawi, że poczuje się ona wyjątkową osobą w Twoim życiu.