Dziadek i babcia zawsze okazują wnuczkom tyle serca... A teraz wnuczkowie mogą okazać serce dziadkom na tym pięknym wydruku! Wystarczy wypełnić go słowami, które ułożą się w główne hasło: „dziadkowie”!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 20x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 20x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

Prezent dla Dziadków. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jacy są Twoi dziadkowie? Jeśli nie miałeś jeszcze okazji, najwyższa pora wyznać im, co o nich sądzisz. Prezent dla dziadków, jakim jest obramowany wydruk wraz ze słowami płynącymi z Twojego serca, zrobi na nich ogromne wrażenie!