Oto jedne z najpiękniejszych i najmądrzejszych słów o miłości, jakie kiedykolwiek napisano! Hymn o miłości, czyli słynny fragment Listu do Koryntian. Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie uczucia, niż wręczenie tego obramowanego listu ukochanej!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze fotograficznym 20x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramę.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

Prezent na Ślubdla wyjątkowo zakochanej pary! Podaruj im słowa, które najlepiej odzwierciedlają prawdziwą miłość. Niech każdego dnia zakochani pamiętają o tym, jak powinni pielęgnować swoje uczucie, aby zawsze było trwałe.