Piękny sposób na podsumowanie najważniejszych wydarzeń w związku. Spraw ukochanej osobie prezent, który zapamięta na długie, wspólne lata!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze fotograficznym 20x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramę.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, wydruk trafi do realizacji. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

...Prezent dla Niego. Jeśli chciałabyś podsumować lata Waszego związku, wręczyć coś, co każdego dnia będzie mu przypominać o najważniejszych chwilach w waszym życiu, podaruj mu obramowany wydruk. Chronologicznie zapisana historia na papierze okaże się naprawdę świetnym upominkiem.