Piękny sposób na podsumowanie najważniejszych wydarzeń w związku. Spraw ukochanej osobie prezent, który zapamięta na długie, wspólne lata!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 20x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 20x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, wydruk trafi do realizacji. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

Prezent dla Niego. Jeśli chciałabyś podsumować lata Waszego związku, wręczyć coś, co każdego dnia będzie mu przypominać o najważniejszych chwilach w waszym życiu, podaruj mu obramowany wydruk. Chronologicznie zapisana historia na papierze okaże się naprawdę świetnym upominkiem.