Tablica wspomnień - wydruk obramowany

Wyjątkowy związek składa się z cudownych chwil oraz tych nieco trudniejszych momentów, które ze sobą dzieliliście i przez które wspólnie przeszliście. Wzruszający prezent dla drugiej połówki - ten jeden obraz w czarujący sposób wyrazi wszystkie romantyczne myśli. Zniewalająca deklaracja miłości podbije jej serce!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

...podsumowanie waszego małżeństwa. Mijają kolejne lata waszego związku. Jeśli chcesz przywołać wspomnienia, podaruj Tablicę Wspomnień jako Prezent dla Męża. Na obramowanym wydruku opisz wasze wspólne osiągniecia. Będzie to coś więcej, niż tylko słowa. Będą to wspomnienia utrwalone na papierze.