Tablica wspomnień - wydruk obramowany

Wyjątkowy związek składa się z cudownych chwil oraz tych nieco trudniejszych momentów, które ze sobą dzieliliście i przez które wspólnie przeszliście. Wzruszający prezent dla drugiej połówki - ten jeden obraz w czarujący sposób wyrazi wszystkie romantyczne myśli. Zniewalająca deklaracja miłości podbije jej serce!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, wydruk trafi do realizacji. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

...podsumowanie waszego małżeństwa. Mijają kolejne lata waszego związku. Jeśli chcesz przywołać wspomnienia, podaruj Tablicę Wspomnień jako Prezent dla Męża. Na obramowanym wydruku opisz wasze wspólne osiągniecia. Będzie to coś więcej, niż tylko słowa. Będą to wspomnienia utrwalone na papierze.