Wejście w dorosłe życie to doniosłe wydarzenie, które uprawnia jubilata do wielu wcześniej zabronionych czynności! Wymień te najciekawsze, z przymrużeniem oka, na wydruku z życzeniami! To będzie świetny prezent na 18-stkę! Oto jedne z najpiękniejszych i najmądrzejszych słów o miłości, jakie kiedykolwiek napisano! Hymn o miłości, czyli słynny fragment Listu do Koryntian. Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie uczucia, niż wręczenie tego obramowanego listu ukochanej!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 20x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 20x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent na 18 Urodziny. To humorystyczny podarunek, który spodoba się każdemu solenizantowi. Wydruk świetnie się prezentuje i znajdzie swoje miejsce w pokoju osiemnastolatka. Będzie doskonałą pamiątką tego wspaniałego dnia.