Wejście w dorosłe życie to doniosłe wydarzenie, które uprawnia jubilata do wielu wcześniej zabronionych czynności! Wymień te najciekawsze, z przymrużeniem oka, na wydruku z życzeniami! To będzie świetny prezent na 18-stkę!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze fotograficznym i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramę.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent na 18 Urodziny. To humorystyczny podarunek, który spodoba się każdemu solenizantowi. Wydruk świetnie się prezentuje i znajdzie swoje miejsce w pokoju osiemnastolatka. Będzie doskonałą pamiątką tego wspaniałego dnia.