Takiego prezentu twoja druga połowa na pewno się nie spodziewa! Z daleka wygląda jak klasyczna tablica z gabinetu okulistycznego. Ale wystarczy wczytać się w nią, aby odkryć wpisaną w nią miłosną tajemnicę!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

zaskakujący Prezent dla Chłopaka albo Męża. Piękny i oryginalny wydruk świetnie wygląda na ścianie i przykuwa uwagę. Goście będą z pewnością wpatrywali się w ten upominek, aż do momentu rozszyfrowania ukrytego przesłania. A jeśli Twój ukochany jest okulistą, to nie ma lepszego podarunku!