Takiego prezentu twoja druga połowa na pewno się nie spodziewa! Z daleka wygląda jak klasyczna tablica z gabinetu okulistycznego. Ale wystarczy wczytać się w nią, aby odkryć wpisaną w nią miłosną tajemnicę!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

zaskakujący Prezent dla Chłopaka albo Męża. Piękny i oryginalny wydruk świetnie wygląda na ścianie i przykuwa uwagę. Goście będą z pewnością wpatrywali się w ten upominek, aż do momentu rozszyfrowania ukrytego przesłania. A jeśli Twój ukochany jest okulistą, to nie ma lepszego podarunku!