Kim naprawdę jest dla ciebie twoja druga połowa? Wyraź to potokiem pięknych słów, które trafią na wydruk z życzeniami! Zainspiruj się naszymi propozycjami lub stwórz opisy zupełnie od nowa!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

piękne wyznanie miłości ukochanej osobie. To wspaniały Prezent dla Narzeczonej, której chciałbyś powiedzieć tak wiele, że warto to zapisać i podarować w formie wyjątkowego upominku, który zagości na jednej ze ścian w domu. Twoja narzeczona będzie wniebowzięta.