Szukasz namacalnego (dosłownie i w przenośni) dowodu miłości, który chciałbyś ofiarować swojej drugiej połowie? Spersonalizuj ten miłosny wydruk! Pod pięknym, nietypowym sercem znajdą się wasze imiona i wybrana przez ciebie data!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Rocznicę dla Żony. Niezwykle piękny podarunek zachwyci Twoją ukochaną. To nie tylko romantyczny symbol Waszej miłości, ale również efektowna ozdoba do mieszkania. W tym roku zaskocz małżonkę wyjątkowym prezentem.