Przeglądasz oferty tanich lotów z taką samą prędkością z jaką drapieżnik poluje na swoje ofiary? Jesteś prawdziwym mistrzem polowania na weekendowe okazje. Na następny zagraniczny wypad zabierz ze sobą osobistego kompana w postaci weekendowej mapy podróży. Travel Map™ Weekend World to kompaktowa mapa świata w odcieniach błękitu ze srebrną powłoką do zdrapywania.

Travel Map™ Weekend World została zaprojektowana z myślą o miłośnikach weekendowych eskapad. Powiększony obszar kontynentu europejskiego pomoże Ci zaplanować niezapomnianą i pełną wrażeń podróż po Starym Kontynencie. A jeśli zabraknie Ci pomysłów na jakiej ziemi postawić podróżniczą stopę, na tubie znajdziesz listę 15 inspirujących pomysłów na wyjazd.

Za pomocą kostki lub monety zdrapujesz odwiedzone miejsca i tym samym tworzysz wielobarwną historię swoich podróży. Dodatkowo za pomocą mazaka możesz wyznaczyć kolejne cele na podróżniczej mapie świata. A niepotrzebne zapiski usuniesz zwykłą szmatką.

Travel Map™ Weekend World fenomenalnie prezentuje się w nowoczesnych i odważnych wnętrzach. Jest idealnym pomysłem na prezent dla osób, które namiętnie oddają się weekendowym wojażom po świecie.

WYKONANIE

Mapa jest wykonana z wysokiej jakości papieru laminowanego.
Rozmiar mapy: 60 x 40 cm
Rozmiar opakowania: 45 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Travel Map™ Weekend World
- Tuba do przechowywania
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Pary Twoich przyjaciół, którzy nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu i wystarczy im weekend na zorganizowanie jakiejś zagranicznej wyprawy. Mapa zdrapka to świetny gadżet w mieszkaniu, dzięki któremu Twoi bliscy będą planować bliższe i dalsze podróże.