Toruńskie pierniki, zakopiańskie oscypki, nadwiślańskie szlaki, nadmorskie kurorty - jesteś zakochany w Polsce, tak jak my? W takim razie stwórz w swoim domu ciepły klimat w barwach narodowych. Travel Map™ Polska to zjawiskowa mapa naszego kraju ze srebrną powłoką do zdrapywania. Za pomocą specjalnej kostki zdrapujesz odwiedzone już miejsca i tym samym tworzysz piękną historię swoich niezapomnianych podróży po Polsce.

Travel Map™ Polska, zaprojektowana w biało-czerwonych barwach, zapiera dech w piersiach już od pierwszego wejrzenia. Kolekcjonuj wspomnienia z lokalnych podróży do najdalszych zakątków Polski i twórz podróżniczy szlak przygody. Do mapy dołączony jest zestaw naklejek z symbolami charakterystycznymi dla różnych regionów Polski, które możesz nakleić na swoją mapę.

Obmyślaj plany kolejnych podróży i zaznaczaj je na mapie za pomocą pisaka. A zbędne zapiski usuwaj dołączoną do zestawu szmatką.

Travel Map™ Polska będzie prezentować się fenomenalnie zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. To obraz dziedzictwa narodowego ubrany w zjawiskowy kontur. Zdecyduj się na tę mapę, bo Polska jest najpiękniejsza!

WYKONANIE

Mapa jest wykonana z wysokiej jakości papieru laminowanego.
Rozmiar mapy: 60 x 40 cm
Rozmiar opakowania: 45 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Travel Map™ Polska
- Tuba do przechowywania
- Kostka do zdrapywania
- Zestaw naklejek
- Szmatka do czyszczenia mapy
- 4 pinezki
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.