Jeśli fascynuje Cię podwodny świat J. Cousteau, przypłyń po najbardziej spektakularną oceaniczną mapę świata. Intensywny odcień turkusu, morskie stworzenia, tajemnica ukryta w głębinach mapy - brzmi kusząco? Travel Map™ Marine World to majestatyczna mapa świata pokryta srebrną powłoką do zdrapywania. Za pomocą specjalnej kostki zdrapujesz odwiedzone już miejsca, a dołączony do zestawu marker, z precyzją kompasu, pomoże Ci wyznaczyć nowe kierunki przygody. Z tą mapą dopłyniesz, jak “Piraci z Karaibów”, do krańca świata.

Travel Map™ Marine World to soczyście turkusowa mapa świata zaprojektowana z myślą o osobach, dla których odkrywanie świata to rejs po nieznanych wodach. Kolekcjonuj wspomnienia i zawijaj do kolejnych portów kryjących się pod srebrnymi zdrapkami.

Efektowna mapa świata w oceanicznym stylu to również spektrum najznakomitszych stworzeń morskich, które zamieszkują podwodny świat. Dodatkowo specjalnym czerwonym pisakiem możesz wyznaczyć nowy kurs na mapie przygody. A zbędne zapiski usuniesz dołączoną do zestawu szmatką.

Travel Map™ Marine World będzie prezentować się nieziemsko w nowoczesnych i romantycznych wnętrzach. Z pewnością zachwyci osoby o wyszukanym zmyśle estetycznym, które cenią bogato zdobione wnętrza.

WYKONANIE

Mapa jest wykonana z wytrzymałego, elastycznego i odpornego na rozerwanie plastiku.
Rozmiar mapy: 60 x 40 cm
Rozmiar opakowania: 45 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Travel Map™ Marine World
- Tuba do przechowywania
- Kostka do zdrapywania
- Czerwony marker do rysowania po mapie
- Szmatka do czyszczenia mapy
- 4 pinezki
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.