Familijna Mapa Zdrapka to bogato ilustrowana, niezwykle kolorowa mapa świata, a także edukacyjna zabawa dla całej rodziny. Mapa świata dla dzieci to genialne źródło wiedzy o świecie, kulturze i największych podróżnikach w historii. Na mapie zostały zaznaczone najważniejsze trasy sześciu Wielkich Odkrywców.

Dzięki Familijnej Mapie Zdrapce poznacie najwspanialsze zabytki i cuda natury z całego świata: Statuę Wolności w Nowym Jorku, Krzywą Wieżę w Pizie, czy Wielką Rafę Koralową. To tylko nieliczne z nich - zagłębcie się w mapie, a odkryjecie ich o wiele więcej. Oprócz kapitalnej mapy świata pod zdrapką zostało ukryte powiększenie Polski, dzięki czemu każda kolejna wycieczka po kraju będzie możliwością do zaznaczania swoich podróżniczych podbojów.

Tuba została wypełniona po brzegi wspaniałymi dodatkami. Dzięki zestawowi kolorowych naklejek, zaznaczycie wspólne podróże, miejsca zamieszkania członków rodziny i przyjaciół, a także wykreujecie swoje własne wielkie przygody. Dodatkowo, w zestawie znajduje się pełna przygód książeczka, zawierająca ciekawostki o zabytkach, cudach natury oraz proponująca wesołe zabawy.

WYKONANIE

Zaprojektowana z dużym rozmachem Familijna Mapa Zdrapka.
Polski design i najwyższa jakość. Wykonana z wytrzymałego materiału, odpornego na ekstremalne zabawy dziecięce.
Duży rozmiar mapy: 50x70 cm.
Rozmiar tuby: 55x60 cm.

ZAWARTOŚĆ

Familijna Mapa Zdrapka Mapito.
Designerska tuba do przechowywania.
Zestaw kolorowych naklejek.
Książeczka zawierająca ciekawostki o zabytkach, cudach natury oraz proponująca wesołe zabawy.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.