Tata jest jedyny w swoim rodzaju, ale pięknych określeń, które mógłbyś mu przypisać – jest znacznie więcej! Napisz, dlaczego tata jest najwspanialszy na świecie i utrwal to na obramowanym wydruku! Tata będzie wzruszony!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, wydruk trafi do realizacji. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Urodziny dla Taty. Ten wzruszający upominek pozwoli w jednym miejscu zebrać te wszystkie myśli, które chcesz przekazać tacie, ale nigdy nie ma dobrego momentu. Zapisz swoje uczucia, a my przygotujemy niezwykły prezent, który wzruszy największego twardziela.