Tata jest jedyny w swoim rodzaju, ale pięknych określeń, które mógłbyś mu przypisać – jest znacznie więcej! Napisz, dlaczego tata jest najwspanialszy na świecie i utrwal to na obramowanym wydruku! Tata będzie wzruszony!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, wydruk trafi do realizacji. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Urodziny dla Taty. Ten wzruszający upominek pozwoli w jednym miejscu zebrać te wszystkie myśli, które chcesz przekazać tacie, ale nigdy nie ma dobrego momentu. Zapisz swoje uczucia, a my przygotujemy niezwykły prezent, który wzruszy największego twardziela.