Mama jest tylko jedna, ale za to powodów, dla których jest tą najlepszą mamą – są setki, tysiące! Ułóż jedyne w swoim rodzaju podziękowanie dla niej na obramowanym wydruku! To piękny prezent nie tylko na Dzień Matki!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, wydruk trafi do realizacji. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

Wyznanie, jak cudowna jest mama. W zabawny, a zarazem uroczy sposób wyznaj swojej mamie miłość. Powiedz, że najlepiej gotuje, że dba o Twoje bezpieczeństwo, że kochasz ją nad życie. TenPrezent dla Mamy z pewnością się jej spodoba!