Mama jest tylko jedna, ale za to powodów, dla których jest tą najlepszą mamą – są setki, tysiące! Ułóż jedyne w swoim rodzaju podziękowanie dla niej na obramowanym wydruku! To piękny prezent nie tylko na Dzień Matki!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, wydruk trafi do realizacji. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

Wyznanie, jak cudowna jest mama. W zabawny, a zarazem uroczy sposób wyznaj swojej mamie miłość. Powiedz, że najlepiej gotuje, że dba o Twoje bezpieczeństwo, że kochasz ją nad życie. TenPrezent dla Mamy z pewnością się jej spodoba!