Chciałbyś zaskoczyć swojego dziadka niecodziennym i kreatywnym prezentem? Podaruj mu obramowany wydruk, gdzie wyrazisz wszystko to, za co jesteś mu wdzięczny! Piękny i wzruszający upominek!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Dzień Dziadka. Jeśli chcesz sprawić wielką przyjemność ukochanemu dziadkowi, który jest bohaterem wielu Twoich wspomnień z dzieciństwa, ten wydruk nada się świetnie. Podaruj mu coś absolutnie niezwykłego!