Chciałbyś zaskoczyć swojego dziadka niecodziennym i kreatywnym prezentem? Podaruj mu obramowany wydruk, gdzie wyrazisz wszystko to, za co jesteś mu wdzięczny! Piękny i wzruszający upominek!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, w ciągu 24 godzin nasz grafik prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po akceptacji projektu, wydruk trafi do realizacji. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Dzień Dziadka. Jeśli chcesz sprawić wielką przyjemność ukochanemu dziadkowi, który jest bohaterem wielu Twoich wspomnień z dzieciństwa, ten wydruk nada się świetnie. Podaruj mu coś absolutnie niezwykłego!