Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla rodziców? Podaruj im ten uroczy obramowany wydruk! Piękne słowa opisujące ich cechy tworzą na wydruku główne hasło, które brzmi „rodzice”! Oto jedne z najpiękniejszych i najmądrzejszych słów o miłości, jakie kiedykolwiek napisano! Hymn o miłości, czyli słynny fragment Listu do Koryntian. Nie ma lepszego sposobu na wyrażenie uczucia, niż wręczenie tego obramowanego listu ukochanej!

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 20x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 20x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na...

przekazanie rodzicom tego, co czujemy. Wystarczy kilka słów, aby wywrzeć na nich wrażenie. Powiedz im, jacy są kochani, odpowiedzialni, cierpliwi, że doceniasz ich trud. Ten Prezent dla Rodziców - obramowany wydruk - będzie wspaniałą pamiątką…