Kocham Cię

Wydruk Kocham Cię to przepiękny prezent, na którym znajduje się sześć przymiotników określających charakter ukochanej osoby. Z podanych słów wychodzi również w pionie wyraz „Kocham Cię”, który zaznaczony jest mocniejszym kolorem. Te wszystkie elementy sprawiają, że jest to niesamowicie oryginalny podarunek i z pewnością Twoja druga połówka będzie nim zachwycona.

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze fotograficznym i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramę.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Wydruki - Kocham Cię to idealny prezent, aby wręczyć go ukochanej osobie z okazji Walentynek, świąt, urodzin lub imienin. Taki podarunek nie tylko jest piękny, ale również oryginalny i niezwykle romantyczny.

Idealny pomysł na...

prezent dla Żony i pokazanie uczuć wyjątkowej kobiecie! To świetny prezent dla Żony, której chciałbyś ponownie udowodnić swoją miłość! Słowa „Kocham Cię” na obramowanym wydruku jeszcze bardziej podkreślą Twoje wyznanie!