Kocham Cię

Wydruk Kocham Cię to przepiękny prezent, na którym znajduje się sześć przymiotników określających charakter ukochanej osoby. Z podanych słów wychodzi również w pionie wyraz „Kocham Cię”, który zaznaczony jest mocniejszym kolorem. Te wszystkie elementy sprawiają, że jest to niesamowicie oryginalny podarunek i z pewnością Twoja druga połówka będzie nim zachwycona.

Wydruk w ramce

Wydruk w ramce to efektowny plakat, którego treść jest w pełni personalizowana i dopasowana do ważnej okazji. Taki podarunek podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości i pozostaje fajną pamiątką na lata. Wystarczy, że podasz nam informacje do wstawienia, a my wyczarujemy dla Ciebie upominek, który zaskoczy Twoich bliskich!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 20x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 20x40cm.

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Wydruki - Kocham Cię to idealny prezent, aby wręczyć go ukochanej osobie z okazji Walentynek, świąt, urodzin lub imienin. Taki podarunek nie tylko jest piękny, ale również oryginalny i niezwykle romantyczny.

Idealny pomysł na...

prezent dla Żony i pokazanie uczuć wyjątkowej kobiecie! To świetny prezent dla Żony, której chciałbyś ponownie udowodnić swoją miłość! Słowa „Kocham Cię” na obramowanym wydruku jeszcze bardziej podkreślą Twoje wyznanie!