Romeo i Julia, Piękna i Bestia, Tarzan i Jane... To tylko kilka z wielu przykładów miłosnych par, które przeszły do historii utrwalone w filmowym kadrze lub na kartach książki. Dołącz do nich twoją miłosną parę na tym czarującym obramowanym wydruku!

Wydruk z życzeniami

Wydruk z życzeniami to wyjątkowy plakat, którym możesz przekazać swoje życzenia, ważne wyznanie czy emocjonalny przekaz dla bliskiej osoby. Plakat jest całkowicie personalizowany, czyli możesz na nim napisać co tylko chcesz!

Personalizacja

Personalizacja wydruku zajmuje tylko kilka chwil. Wystarczy, że wypełnisz wszystkie rubryki w polu "Personalizacja". Nasi graficy zajmą się resztą!

Wykonanie

Wydruk z życzeniami drukowany jest na papierze foto 30x40cm i oprawiony jest w elegancką, drewnianą ramkę 30x40cm.

Czas realizacji

Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi jeden dzień roboczy. W tym czasie nasi profesjonalni graficy naniosą na niego podane w formularzu informacje.
Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Pary, która uwielbia spędzać wieczory na oglądaniu wielkich filmowych historii miłosnych. Od teraz mogą dołączyć do doborowego towarzystwa najsłynniejszych par filmowych oraz literackich. Absolutnie należy im się!