Pragniesz, aby Twoje życie erotyczne nabrało pikanterii? Zdobądź się na odwagę i sięgnij po plakat pełen wrażeń. #BUCKETLIST Kamasutra Edition to interaktywny plakat zawierający 100 pozycji seksualnych, które raz na zawsze odmienią oblicze Twojej sypialni. Jak to działa? Wybieracie dowolną zmysłową zdrapkę, rozbieracie ją do naga i zaczynacie namiętną wędrówkę na sam szczyt. Alvaro i Maria to kochankowie ze szklanego ekranu, a Ty ze swoją drugą połówką macie okazję stworzyć realny duet kochanków wszech czasów. Zostańcie posiadaczami tego erotycznego plakatu i naszykujcie się na upojne igraszki, po których z trudem złapiecie oddech.

#BUCKETLIST Kamasutra Edition to zaprojektowany z dużym rozmachem plakat interaktywny prezentujący 100 pozycji seksualnych, które wprowadzą Was na nowy poziom wtajemniczenia erotycznego. Eksperymentujcie w łóżku, zdrapujcie kolejne pola i zostańcie mistrzami miłosnych igraszek.

#BUCKETLIST Kamasutra Edition został stworzony z myślą o parach, które chcą przywrócić pożądanie w związku, pragną obudzić erotyczne zmysły, szukają nowych wrażeń i dążą do perfekcji erotycznej.

WYKONANIE

Plakat jest wykonany z wysokiej jakości papieru laminowanego.
Rozmiar plakatu: 60 x 40 cm
Rozmiar opakowania: 45 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Plakat #BUCKETLIST Kamasutra Edition
- Tuba do przechowywania
- Kostka do zdrapywania
- Szmatka do czyszczenia plakatu
- 4 pinezki
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim plakat przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego plakat zostanie zapakowany w designerską tubę (która w przyszłości może posłużyć Wam za schowek na gadżety erotyczne). Dzięki temu plakat będzie maksymalnie zabezpieczony i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.