WYKONANIE

Jeśli chcesz, żeby w Twoim związku nie było miejsca na nudę, to plakat do zdrapywania dla par, który zawiera ponad 100 propozycji przeżyć, będzie świetnym pomysłem! Wspólne przygody, które będą pełne niezapomnianych chwil, urozmaicą relację i pozwolą na tworzenie pięknych wspomnień. Dzięki zastosowaniu podziału na kategorie, będziecie mogli wybrać propozycję dostosowaną do Waszych możliwości lub tego, na co obecnie macie ochotę. Propozycje przeżyć są podzielone na: drobne przyjemności, wspólne aktywności, trochę większe wyzwania, przygody oraz wielkie przeżycia. Taki plakat zdrapka dla par jest idealnym pomysłem na prezent i zapewni wiele ekscytujących chwil spędzonych razem!

Wymiary: 80 x 58 cm
Wymiary w opakowaniu: 6,5 x 6,5 x 60 cm
Waga: 0,30 kg

CZAS REALIZACJI

Zamówiony plakat wyślemy do Was jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim plakat przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego plakat zostanie zapakowany w solidne i efektowne pudełko. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczony, a prezent zrobi większe wrażenie.