PLAKAT ZDRAPKA #100 WSPÓLNYCH ZABAW

Poszukujesz fajnych pomysłów na spędzanie czasu z całą rodziną? Chcesz podarować dziecku upominek, który rozbudzi wyobraźnię i zapewni długie godziny świetnej zabawy? Mamy coś odpowiedniego! Ten plakat zawiera 100 oryginalnych pomysłów na spędzanie czasu w domu i jest niezwykle skutecznym sposobem na pokonanie nudy. A nudy przecież nikt nie lubi!

WYKONANIE

Plakat z kolorową grafiką wydrukowany jest na grubym papierze, w miejscach do zdrapywania pokryty warstwą ścieralną w kolorze szarym. Znajdziecie na nim 100 pól z pomysłami na wspólne spędzanie czasu. Zabawy przygotowano w taki sposób, aby mogła w nich brać udział cała rodzina. Ten plakat to wymarzona dekoracja do pokoju dziecka, a także inspiracja, dzięki której - bez wychodzenia z domu - można przeżyć wspaniałe chwile z najbliższymi.

Polski design i najwyższa jakość wykonania.

Wymiary: 50 cm x 70 cm

Opakowanie: tuba teleskopowa - wysokość: 55 cm, średnica 60 mm

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim plakat przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego plakat zostanie zapakowany w solidną i efektowną tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczony, a prezent zrobi większe wrażenie.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na…

inspirujący i efektowny Prezent dla Dziecka. Ale nie tylko, bo na plakacie są zabawy dla całej rodziny! Na takim zakupie skorzystają wszyscy domownicy!