WYKONANIE

Wysokiej jakości, kolorowy plakat z niebrudzącymi, ekologicznymi zdrapkami. Znajduje się na nim 100 śmiesznych czynności, o których wielu z nas rozmyśla, ale jakoś ciężko się zdecydować, by je wykonać. Odkrywaj nowe zadania, zaskakuj znajomych i baw się doskonale! To również zabawny podarunek dla tych, którzy nie lubią się nudzić.

Plakat wygląda efektownie, pasuje do każdego wnętrza, a odkrywanie kolejnych zadań sprawia wielką frajdę. Wysokiej jakości papier gwarantuje trwałość i świetny wygląd przez długi czas. Jeśli jesteś poszukiwaczem nowych wyzwań lub chcesz podarować znajomemu coś zabawnego, ten plakat to pozycja obowiązkowa!

Szczegóły:
Wymiary plakatu: 42 x 59.4 cm
Wymiary opakowania: 46 x 8.5 x 8 cm

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim plakat przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego plakat zostanie zapakowany w solidne i efektowne pudełko. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczony, a prezent zrobi większe wrażenie.

CZAS REALIZACJI

Zamówiony plakat wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.