Wspinaczka na wulkan, udział w programie telewizyjnym, rejs dookoła świata, a może przejażdżka na wielbłądzie? Jeśli chcesz zacząć czerpać radość z życia, sięgnij po interaktywny plakat! #BUCKETLIST Life Edition zawiera 100 rzeczy, które powinieneś zrobić w życiu, aby jako senior spokojnie zasiąść na werandzie i cieszyć się szalonymi wspomnieniami. Za pomocą specjalnej kostki zdrapujesz rzeczy, które udało Ci się zrealizować, a dołączone do zestawu naklejki podkreślą rangę najważniejszych zadań. Uwolnij emocje, uwolnij marzenia, uwolnij siebie i wybierz interaktywny plakat BLL!

#BUCKETLIST Life Edition to zaprojektowany z dużym rozmachem plakat interaktywny prezentujący 100 czynności, które powinien wykonać każdy, aby poczuć pełnię życia. Spełniaj marzenia, sięgaj gwiazd, rób szalone rzeczy i krok po kroku zdrapuj kolejne pola.

#BUCKETLIST Life Edition został stworzony z myślą o przebojowych osobach, które nie boją się podejmować wyzwań i nie znają znaczenia słowa “niemożliwe”.

Idealny pomysł na prezent dla młodej osoby, która garściami czerpie radość z życia.

WYKONANIE

Plakat jest wykonany z wysokiej jakości papieru laminowanego.
Rozmiar plakatu: 60 x 40 cm
Rozmiar opakowania: 45 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Plakat #BUCKETLIST Life Edition
- Tuba do przechowywania
- Kostka do zdrapywania
- Szmatka do czyszczenia plakatu
- 4 pinezki
- Zestaw naklejek
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim plakat przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego plakat zostanie zapakowany w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczony i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.