Myśląc o zagranicznych wojażach zawsze wybierasz kierunek europejski? Masz idealną okazję, aby w oryginalny sposób podsumować swoje dotychczasowe eskapady. Travel Map™ Silver Europe to ekskluzywna mapa Starego Kontynentu ze złotą powłoką do zdrapywania. Za pomocą specjalnej kostki zdrapujesz odwiedzone już miejsca i tym samym tworzysz historyczny szlak swoich europejskich wojaży. Sięgnij po stylizowaną mapę Europy i stań się eksplorerem wszech czasów.

Travel Map™ Black Europe to unikatowa mapa Europy, która zachwyca głębokim kolorem i oryginalną stylistyką. Stworzona z myślą o przebojowych osobach, które namiętnie oddają się podróżom po Starym Kontynencie.

Kolekcjonuj wspomnienia z podróży po Europie i zdrapuj odwiedzone już państwa. Możesz również zaznaczyć ulubione miejsca naklejkami “check-in”. Na dole mapy umieszczona jest też zdrapywana lista stolic Europy.

Travel Map™ Black Europe pięknie prezentuje się w stylowych i klasycznych wnętrzach. Jest wspaniałym pomysłem na prezent dla osób, które cenią nowoczesny design, funkcjonalność i niepowtarzalny styl.

WYKONANIE

Mapa jest wykonana z wysokiej jakości papieru laminowanego.
Rozmiar mapy: 60 x 40 cm
Rozmiar tuby: 45 x 7 cm

ZAWARTOŚĆ

- Travel Map™ Black Europe
- Tuba do przechowywania
- Kostka do zdrapywania
- Zestaw naklejek “check-in”
- 4 pinezki
- Szmatka do czyszczenia mapy
- Instrukcja

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim mapa przyleci do Ciebie, musi przemierzyć tysiące podniebnych kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jej bezpieczeństwo, dlatego mapa zostanie zapakowana w designerską tubę. Dzięki temu będzie maksymalnie zabezpieczona i nie zagnie się ani jeden róg.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.