Pieseł i koteł nie zachwycą Cię tak bardzo, jak nasz obłędny liseł! Jego chytry wygląd rozpali w Tobie płomienną chęć posiadania go, a uchwyt w kształcie puszystego ogona zawładnie Tobą bez reszty. Przechytrz lisa i dopadnij go pierwszy.

Ten rudy elegant wyostrzy Twoje zmysły i na maksa podkręci wszystkie kubki smakowe. Twoja herbata zapłonie żarem miliona smaków. Fox mug to feeria jesiennych barw i niebotycznych doznań. Z zewnątrz dominująca i orzeźwiająca pomarańcza nadaje przebiegły rytm i każdy napój staje się chytrym napitkiem dla spragnionych tego świata.

Przekonaj się, że mając tego rudzielca w swoich szeregach Twoja przebiegłość sięgnie zenitu.

ZASTOSOWANIE

To nie jest zwykły kubek! To kubek do zadań specjalnych! Zabierz go ze sobą do pracy, a Twój dzień stanie się dużo lepszy. Na chłodne wieczory polecamy kocyk, ulubiony film i kubek z wizerunkiem uroczego liska wypełniony ulubioną herbatą. Poranek zacznij kawą w swoim ulubionym ceramicznym kubku, a zyskasz niewiarygodne supermoce, które pomogą Ci przetrwać dzień.

WYKONANIE

Wysokiej jakości kubek ceramiczny FOX.
Pojemność: 275 ml.
Wymiary: 9,5 x 12 x 8 cm
Nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Można myć w zmywarce.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek z Twoim ulubieńcem trafi do Ciebie, musi przemierzyć odległe krainy. W czasie jego wyboistej wędrówki to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego kubek zostanie zapakowany w urocze kartonowe pudełko. Dzięki temu zwierzak poczuje się bezpiecznie, a Ty będziesz mieć pewność, że nie spadnie mu ceramiczny włos z głowy.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.