KUBEK Z PODKŁADKĄ STAR WARS: THE MANDALORIAN

W tym zestawie kryje się wielka moc! Jeżeli pokochałeś serial “The Mandalorian” albo znasz kogoś, kto jest fanem, ten praktyczny i efektowny upominek na pewno Cię zainteresuje. Wręczając, sprawisz komuś wiele radości, a poziom słodyczy przekroczy wszelkie normy, co gwarantuje topiący wszystkie serca Baby Yoda. Każdy fan “Gwiezdnych wojen” oraz serialu “The Mandalorian” będzie bardzo zadowolony z takiego upominku.

Coś nam podpowiada, że kawka z takiego kubeczka będzie miała więcej mocy, a dzięki podkładce nawet imperialne siły nie przedrą się, by zarysować Twoje biurko. Do tego dochodzi praktyczna puszka, w której można przechowywać cenne surowce znalezione w odległej galaktyce. Całość tworzy upominek godny mistrza Jedi!

WYKONANIE

W skład zestawu wchodzi ceramiczny kubek o pojemności ok. 400 ml, podkładka pod kubek oraz puszka o wymiarach 10 x 10 cm. Na wszystkich elementach z zestawu znajduje się kolorowy nadruk wysokiej jakości. Produkt jest oficjalnym gadżetem kolekcjonerskim z serialu “The Mandalorian”.

CZAS REALIZACJI

Zamówiony zestaw wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.