Szklanka Stormtrooper

Przenieś się do odległej galaktyki i stwórz imperialny oddział stormtrooperów. W Twojej kuchni zapanuje Najwyższy Porządek, a Ty zyskasz żołnierza gotowego na Twoje rozkazy. Ten gadżet to absolutny must have dla wszystkich fanów Star Wars!

Nieważne, czy namiętnie pijesz mleko, soki owocowe czy mrożoną herbatę - szklanka Stormtroopera pozwoli Ci wcielić się w jednego z tysięcy szturmowców wielkiego Imperium. Wystarczy, że wypełnisz ją ulubionym napojem, a wejdziesz na pokład Niszczyciela elektryzujących doznań, gdzie zaznasz absolutnej potęgi smaku Imperatora i bezwzględnego powiewu świeżości Dartha Vadera. Poddaj się ciemnej stronie Mocy, szklanka Stormtroopera czeka na Twoje rozkazy.

ZASTOSOWANIE

Taka szklanka to prawdziwy skarb. Zrobi furorę podczas wieczoru z kumplami, każdej imprezie ze znajomymi, możesz również w samotności podziwiać jej genialny kształt. Nalej do niej co tylko chcesz, whisky, drinka, mrożoną herbatę, sok czy nawet mleko, a w magiczny sposób ukaże Ci się hełm legendarnego Stormtroopera.

WYKONANIE

Oryginalna szklanka Stormtrooper
Pojemność: 150 ml.
Materiał: szkło flintowe super-flint glass
Nie nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Nie należy myć w zmywarce. Zalecane mycie ręczne.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim Stormtrooper trafi w Twoje ręce, musi przemierzyć pół galaktyki. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo. Dlatego szklanka zostanie umieszczona w specjalnej kartonowej kapsule, która skutecznie ochroni ją przed ewentualnym zderzeniem z innym obiektem.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Niego. Kolejny gadżet dla fana Star Warsów, tym razem do bursztynowego trunku - jeśli uwielbiasz takie klimaty, taka szklanka musi koniecznie zagościć w Twojej kolekcji.