ZESTAW STORMTROOPER - KARAFKA I DWIE SZKLANKI

Przenieś się do odległej galaktyki i stwórz imperialny oddział Szturmowców. W Twojej kuchni zapanuje Najwyższy Porządek, a Ty zyskasz oddział gotowy na Twoje rozkazy. Zestaw Stormtrooper to absolutny must have dla wszystkich fanów Star Wars!

Imperialna karafka sprawi, że alkohol w niej zawarty nabierze Mocy, a Twoje kubki smakowe wybuchną z taką samą dynamiką jak eksplodowała Gwiazda Śmierci. Hełm Stormtrooper z największym poświęceniem, oddaniem i posłuszeństwem będzie Ci służyć podczas alkoholowych wojen i drinkowych pojedynków. Szturmowiec nie jest zwykłym naczyniem na alkohol. To istny Niszczyciel wśród wszystkich karafek. Wypełnij ją ulubionym trunkiem i ciesz się galaktyczną eksplozją smaków.

Nieważne, czy namiętnie pijesz mleko, soki owocowe czy mrożoną herbatę - szklanka Stormtroopera pozwoli Ci wcielić się w jednego z tysięcy szturmowców wielkiego Imperium. Wystarczy, że wypełnisz ją ulubionym napojem, a wejdziesz na pokład Niszczyciela elektryzujących doznań, gdzie zaznasz absolutnej potęgi smaku Imperatora i bezwzględnego powiewu świeżości Dartha Vadera.

Pozwól, by jeden z najsłynniejszych symboli Star Wars zajął zaszczytne miejsce w Twoim imperialnym barku. Zdecyduj się na zestaw Stormtrooper i poczuj przypływ ciemnej strony Mocy.

ZASTOSOWANIE

Taki zestaw to prawdziwy skarb. Zrobi furorę podczas wieczoru z kumplami, każdej imprezie ze znajomymi, sprawdzi się również w trakcie wieczornych seansów filmowych. Wypełnij swój gwiezdny zestaw czym tylko chcesz - whisky, nalewką, winem, a w magiczny sposób ukaże Ci się hełm legendarnego Stormtroopera.

WYKONANIE

Oryginalna karafka Stormtrooper
Pojemność: 750 ml.
Oryginalna szklanka Stormtrooper
Pojemność: 300 ml.
Materiał karafki: szkło flintowe super-flint glass
Materiał szklanek: borokrzemowe
Nie nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce. Nie należy myć w zmywarce. Zalecane mycie ręczne.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim imperialny zestaw trafi w Twoje ręce, musi przemierzyć pół galaktyki. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo. Dlatego Twój oddział żołnierzy zostanie umieszczony w specjalnej kartonowej kapsule, która skutecznie ochroni go przed ewentualnym zderzeniem z innym obiektem.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Realizacja zamówienia jest wykonywana nawet w tym samym dniu lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Niego. Dla starwarsowego maniaka, który chce mieć absolutnie wszystko związane z Gwiezdnymi Wojnami - teraz te klimaty nawet zapanują nad barkiem.