KUBEK Z RAMKĄ FRIENDS

Z pewnością każdy fan “Przyjaciół” chciałby wypić kawkę w legendarnym Central Perku, słuchając koncertu Phoebe i żartów Chandlera. Pewne marzenia muszą pozostać marzeniami, ale odrobinę magii popularnego serialu znaleźć można w tym pięknym kubeczku! Każdy fan przygód paczki przyjaciół z Nowego Jorku będzie bardzo zadowolony z takiego upominku.

Każdy łyk ulubionego napoju z tego kubeczka będzie smakował tak wspaniale, jak ukradziony przez Chandlera sernik. Ramka to oczywiście nawiązanie do drzwi mieszkania Monici, a za sprawą własnego zdjęcia kubeczek będzie absolutnie niepowtarzalny. To podarunek, którego nawet Rachel by nie zwróciła. ;)

WYKONANIE

Fioletowy, ceramiczny kubek o pojemności 350 ml z żółtą ramką stworzoną w taki sposób, aby naprawdę można było umieścić w niej zdjęcie. Dzięki temu upominek będzie doskonały! Kubka nie można myć w zmywarce ani używać w mikrofalówce. Produkt jest oficjalnym gadżetem kolekcjonerskim z serialu “Friends”.

DODATKOWE INFORMACJE

Produkt zaprojektowany został przez znaną, wielokrotnie nagradzaną, brytyjską firmę Paladone, która od ponad 25 lat współpracuje z największymi markami na świecie. Efektem tej współpracy są absolutnie wyjątkowe gadżety i upominki ze świata popkultury. Każdy fan znajdzie coś dla siebie!

CZAS REALIZACJI

Zamówiony kubek wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub ewentualnie w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.