WYKONANIE

Z takim kubeczkiem można planować podbój kosmosu! Jeśli znasz kogoś, kto interesuje się astronomią, taki upominek zrobi wrażenie. Równie dobrze możesz kubeczek zamówić sobie i popijać kawkę, podziwiając Układ Słoneczny. Efektowny nadruk od razu wpada w oko i jesteśmy przekonani, że upominek z miejsca wskoczy do pierwszej trójki ulubionych kubków.

Wysokiej jakości, stalowy kubek emaliowany w kolorze granatowym ze złotą obwódką. Kolorowy nadruk przedstawia Układ Słoneczny. Oprócz grafik na kubku są również podpisy w języku angielskim i po łacinie. Kubeczek nadaje się zarówno do domowego użytku, jak i do zabrania w podróż, na piknik czy w góry.

Pojemność: 450 ml
Wymiary: 12,5 x 9,5 x 8,5 cm
Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce i używania w mikrofalówce.

DODATKOWE INFORMACJE

Zanim kubek wyląduje na Twoim stole, musi przemierzyć wiele kilometrów. W tym czasie to my odpowiadamy za jego bezpieczeństwo, dlatego produkt zostanie solidnie zapakowany i zabezpieczony. Dzięki temu upominek dotrze do Ciebie nienaruszony i gotowy do wręczenia!

CZAS REALIZACJI

Zamówiony kubek wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia lub maksymalnie w kolejnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.