Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – mówi polskie przysłowie. A dom to przede wszystkim ty i twoi bliscy, którzy wypełniają go radością. Utrwal te piękne chwile na obrazie składającym się na twój dom.

Słowo ze zdjęć

Słowo ze zdjęć jest to wyjatkowy wydruk wykonany z poszczególnych zdjęć przesłanych przez Ciebie i odpowiednio dopasowanych przez naszych grafików do poszczególnych liter. Z nami możesz stworzyć unikalny prezent i podarować go bliskiej osobie. Na pewno będzie to wyjątkowy prezent, który zaskoczy obdarowanego.

Personalizacja

Personalizacja Słowa ze Zdjęć zajmie ci tylko chwile. Wystarczy, że prześlesz nam przez kreator wybrane przez siebie zdjęcia. Następnie zamówienie zostanie przekazane do naszego grafika, który stworzy indywidualny projekt.

Wykonanie

Wydruk wykonany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym Plakat oprawiony jest w drewnianą ramkę w formacie 20x40 cm.

Czas realizacji

Projekt stworzony przez naszego grafika wyślemy Ci na Twój adres email w ciągu kilku godzin. Maksymalnie czas oczekiwania może wynieść 1 dzień roboczy.

Po zaaceptowaniu jest on przekazywany do realizacji. Wykonanie wydruku trwa jeden dzień roboczy. Następnie firma kurierska w przeciągu jednego dnia roboczego dosatrczy zamówienie. Natomiast jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście dokonamy zwrotu wszyskich pieniędzy, które zostały wpłacone.
Po otrzymaniu wydruku obramowanego możesz go od razu zawiesić na ścianie lub podarować bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słowo HOME oznacza dom, dlatego ten obraz jest świetnym pomysłem na niestandardowy, rodzinny portret. Zaskocz swoich bliskich tak oryginalnym podarunkiem!

Idealny pomysł na...

utrwalenie wspólnych chwil z najbliższymi przyjaciółmi, którzy są równie ważni w życiu, jak rodzina. Dom tworzą wszyscy bliscy, do których wliczają się także znajomi. Jeśli szukasz pomysłu na Prezent dla Przyjaciół, a przy tym chcesz powiedzieć bliskim, że składają się na Twój dom, podaruj im wydruk w ramce składający się z waszym wspólnych zdjęć. Twoi przyjaciele zapewne docenią ten naprawdę wyjątkowy prezent.