Jedno piękne słowo, kryjące w sobie tysiące emocjonujących obrazów i wspomnień. Wybierz te najpiękniejsze, najważniejsze i przenieś je na obraz dla twojej drugiej połówki. Powiedz „Kocham” zdjęciami, które przedstawiają waszą miłość!

Słowo ze zdjęć

Słowo ze zdjęć jest to wyjatkowy wydruk wykonany z poszczególnych zdjęć przesłanych przez Ciebie i odpowiednio dopasowanych przez naszych grafików do poszczególnych liter. Z nami możesz stworzyć unikalny prezent i podarować go bliskiej osobie. Na pewno będzie to wyjątkowy prezent, który zaskoczy obdarowanego.

Personalizacja

Personalizacja Słowa ze Zdjęć zajmie ci tylko chwile. Wystarczy, że prześlesz nam przez kreator wybrane przez siebie zdjęcia. Następnie zamówienie zostanie przekazane do naszego grafika, który stworzy indywidualny projekt.

Wykonanie

Wydruk wykonany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym Plakat oprawiony jest w drewnianą ramkę w formacie 20x40 cm.

Czas realizacji

Projekt stworzony przez naszego grafika wyślemy Ci na Twój adres email w ciągu kilku godzin. Maksymalnie czas oczekiwania może wynieść 1 dzień roboczy.

Po zaaceptowaniu jest on przekazywany do realizacji. Wykonanie wydruku trwa jeden dzień roboczy. Następnie firma kurierska w przeciągu jednego dnia roboczego dosatrczy zamówienie. Natomiast jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście dokonamy zwrotu wszyskich pieniędzy, które zostały wpłacone.
Po otrzymaniu wydruku obramowanego możesz go od razu zawiesić na ścianie lub podarować bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słowo KOCHAM przedstawione jest w bardzo nietypowy sposób. Jest to jedyny w swoim rodzaju prezent, którym możesz podkreślić łączące Cię uczucie z drugą osobą. Tak romantycznym i niestandardowym podarunkiem z pewnością pozytywnie zaskoczysz swoją drugą połówkę.

Idealny pomysł na...

prezent dla Narzeczonej . Coś, co spodoba się bliskiej Ci osobie. To fantastyczny prezent dla Narzeczonej, która przy pomocy zdjęć upamiętnia każdą chwilę spędzoną z Tobą. Na obramowanym wydruku, w słowie Kocham, umieść Wasze zdjęcia. Jesteśmy pewni, że każdego dnia będzie patrzeć z podziwem na ten obraz!