Co my byśmy zrobili bez mamy…? Zawsze gotowa do pomocy, zawsze chętnie doradzi w trudnych sprawach. Warto jej się odwdzięczyć efektownym obrazem zbudowanym z rodzinnych zdjęć. To także świetny prezent dla młodej, świeżo upieczonej mamy!

Słowo ze zdjęć

Słowo ze zdjęć jest to wyjatkowy wydruk wykonany z poszczególnych zdjęć przesłanych przez Ciebie i odpowiednio dopasowanych przez naszych grafików do poszczególnych liter. Z nami możesz stworzyć unikalny prezent i podarować go bliskiej osobie. Na pewno będzie to wyjątkowy prezent, który zaskoczy obdarowanego.

Personalizacja

Personalizacja Słowa ze Zdjęć zajmie ci tylko chwile. Wystarczy, że prześlesz nam przez kreator wybrane przez siebie zdjęcia. Następnie zamówienie zostanie przekazane do naszego grafika, który stworzy indywidualny projekt.

Wykonanie

Wydruk wykonany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym Plakat oprawiony jest w drewnianą ramkę w formacie 20x40 cm.

Czas realizacji

Projekt stworzony przez naszego grafika wyślemy Ci na Twój adres email w ciągu kilku godzin. Maksymalnie czas oczekiwania może wynieść 1 dzień roboczy.

Po zaaceptowaniu jest on przekazywany do realizacji. Wykonanie wydruku trwa jeden dzień roboczy. Następnie firma kurierska w przeciągu jednego dnia roboczego dosatrczy zamówienie. Natomiast jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście dokonamy zwrotu wszyskich pieniędzy, które zostały wpłacone.
Po otrzymaniu wydruku obramowanego możesz go od razu zawiesić na ścianie lub podarować bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Obraz ze słowa MAMA jest świetnym prezentem do wręczenia mamie z okazji jej urodzin, imienin lub dnia matki. Dzięki takiemu podarunkowi nie tylko ją uszczęśliwisz i pozytywnie zaskoczysz, ale również wręczysz pamiątkę, która przetrwa długie lata.

Idealny pomysł na…

oryginalny Prezent na Dzień Matki. Jego siłę stanowią walory estetyczne, dzięki którym będzie pięknie prezentować się w domu. Jesteśmy przekonani, że taki upominek zachwyci każdą mamę.