Tata zawsze jest niezastąpiony! To on uczył jazdy na rowerze czy pokazywał, jak naprawia się zepsuty kran. Czas podziękować mu za okazane serce efektownym obrazem stworzonym z rodzinnych zdjęć. To świetny prezent także dla młodego tatusia!

Słowo ze zdjęć

Słowo ze zdjęć jest to wyjatkowy wydruk wykonany z poszczególnych zdjęć przesłanych przez Ciebie i odpowiednio dopasowanych przez naszych grafików do poszczególnych liter. Z nami możesz stworzyć unikalny prezent i podarować go bliskiej osobie. Na pewno będzie to wyjątkowy prezent, który zaskoczy obdarowanego.

Personalizacja

Personalizacja Słowa ze Zdjęć zajmie ci tylko chwile. Wystarczy, że prześlesz nam przez kreator wybrane przez siebie zdjęcia. Następnie zamówienie zostanie przekazane do naszego grafika, który stworzy indywidualny projekt.

Wykonanie

Wydruk wykonany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym Plakat oprawiony jest w drewnianą ramkę w formacie 20x40 cm.

Czas realizacji

Projekt stworzony przez naszego grafika wyślemy Ci na Twój adres email w ciągu kilku godzin. Maksymalnie czas oczekiwania może wynieść 1 dzień roboczy.

Po zaaceptowaniu jest on przekazywany do realizacji. Wykonanie wydruku trwa jeden dzień roboczy. Następnie firma kurierska w przeciągu jednego dnia roboczego dosatrczy zamówienie. Natomiast jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście dokonamy zwrotu wszyskich pieniędzy, które zostały wpłacone.
Po otrzymaniu wydruku obramowanego możesz go od razu zawiesić na ścianie lub podarować bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Obraz ze słowa TATA jest świetnym prezentem do wręczenia tacie z okazji jego urodzin, imienin lub dnia ojca. Dzięki takiemu podarunkowi nie tylko go uszczęśliwisz i pozytywnie zaskoczysz, ale również wręczysz pamiątkę, która przetrwa długie lata.

Idealny pomysł na...

świetnyPrezent dla Taty. To on od maleńkości uczył Cię, jak jeździć na rowerze, jak radzić sobie w trudnych chwilach. Jest po prostu niezastąpiony. Aby podziękować mu za okazane serce i cierpliwość, podaruj mu obramowany wydruk zawierający słowo Tata. Mało tego. Słowo stworzone jest z dowolnych fotografii, a więc wybierz te, które najbardziej uwielbiacie!