Przyjaciel to prawdziwy skarb! Kiedy ostatni raz powiedziałeś któremuś ze swoich bliskich jak bardzo cieszysz się, że jest tuż obok? Stylowy obraz przedstawiający przyjacielskie ujęcia doskonale wyrazi to za ciebie!

Słowo ze zdjęć

Słowo ze zdjęć jest to wyjatkowy wydruk wykonany z poszczególnych zdjęć przesłanych przez Ciebie i odpowiednio dopasowanych przez naszych grafików do poszczególnych liter. Z nami możesz stworzyć unikalny prezent i podarować go bliskiej osobie. Na pewno będzie to wyjątkowy prezent, który zaskoczy obdarowanego.

Personalizacja

Personalizacja Słowa ze Zdjęć zajmie ci tylko chwile. Wystarczy, że prześlesz nam przez kreator wybrane przez siebie zdjęcia. Następnie zamówienie zostanie przekazane do naszego grafika, który stworzy indywidualny projekt.

Wykonanie

Wydruk wykonany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym Plakat oprawiony jest w drewnianą ramkę w formacie 20x40 cm.

Czas realizacji

Projekt stworzony przez naszego grafika wyślemy Ci na Twój adres email w ciągu kilku godzin. Maksymalnie czas oczekiwania może wynieść 1 dzień roboczy.

Po zaaceptowaniu jest on przekazywany do realizacji. Wykonanie wydruku trwa jeden dzień roboczy. Następnie firma kurierska w przeciągu jednego dnia roboczego dosatrczy zamówienie. Natomiast jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście dokonamy zwrotu wszyskich pieniędzy, które zostały wpłacone.
Po otrzymaniu wydruku obramowanego możesz go od razu zawiesić na ścianie lub podarować bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Słowo FRIENDS oznacza przyjaciół, dlatego warto ten obraz wręczyć przyjaciółce lub przyjacielowi z okazji urodzin, imienin lub świąt. Zaskocz bliską Ci osobę tak oryginalnym prezentem i spraw jej ogromną radość.

Idealny pomysł na…

Prezent dla Przyjaciółki lub Przyjaciela, z którymi znacie się jak łyse konie. Wasze najpiękniejsze zdjęcia w formie napisu to wspaniała dekoracja do mieszkania. To także upominek, który wzruszy, a także podniesie na duchu w trudniejszych momentach.