Chcesz podarować komuś bliskiemu efektowny prezent? Zdjęcia dziecka składające się na jego imię, nazwę ulubionego zespołu czy każde inne dowolne słowo zbudowane z twoich fotografii? Zdecyduj sam, co pokażesz – ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia!

Słowo ze zdjęć

Słowo ze zdjęć jest to wyjatkowy wydruk wykonany z poszczególnych zdjęć przesłanych przez Ciebie i odpowiednio dopasowanych przez naszych grafików do poszczególnych liter. Z nami możesz stworzyć unikalny prezent i podarować go bliskiej osobie. Na pewno będzie to wyjątkowy prezent, który zaskoczy obdarowanego.

Personalizacja

Personalizacja Słowa ze Zdjęć zajmie ci tylko chwile. Wystarczy, że prześlesz nam przez kreator wybrane przez siebie zdjęcia. Następnie zamówienie zostanie przekazane do naszego grafika, który stworzy indywidualny projekt.

Wykonanie

Wydruk wykonany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym Plakat oprawiony jest w drewnianą ramkę w formacie 20x40 cm.

Czas realizacji

Projekt stworzony przez naszego grafika wyślemy Ci na Twój adres email w ciągu kilku godzin. Maksymalnie czas oczekiwania może wynieść 1 dzień roboczy.

Po zaaceptowaniu jest on przekazywany do realizacji. Wykonanie wydruku trwa jeden dzień roboczy. Następnie firma kurierska w przeciągu jednego dnia roboczego dosatrczy zamówienie. Natomiast jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście dokonamy zwrotu wszyskich pieniędzy, które zostały wpłacone.
Po otrzymaniu wydruku obramowanego możesz go od razu zawiesić na ścianie lub podarować bliskiej osobie.

Prezent dla/z okazji

Obraz SŁOWO możemy stworzyć na podstawie wymyślonego przez Ciebie słowa i z przesłanych dowolnych kilku zdjęć. Jeżeli chcesz komuś zrobić niespodziankę i wywołać u tej osoby radość to ten podarunek będzie do tego odpowiedni.

Idealny pomysł na…

Prezent na Imieniny dla każdego. To stylowy i efektowny upominek, który sprawi ogromną przyjemność. Wszystkie elementy tego prezentu wybierasz sam, dzięki czemu zyskuje on niezwykłą wartość i niepowtarzalny charakter.