Dowolne Słowo- Obraz z twoich słów

Taki prezent na pewno zrobi wrażenie! Ułóż dowolne hasło zbudowane z Twoich słów – może to być imię dziecka, nazwa ulubionej kapeli czy tylko wam znane, tajemnicze słowo. Daj się ponieść wyobraźni!

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Personalizacja produktu zajmie Ci tylko chwilę.
Najpierw wybierz słowo główne (od 2 do 8 liter).
Następnie wybierz słowa składowe, z których będzie składało się słowo główne. Masz do dyspozycji 10 wersji kolorystycznych.

Wykonanie

Obraz drukowany jest na wysokiej jakości płótnie w rozmiarze 30x60cm lub 30x90cm(w zależności od długości słowa) i oprawiony jest w drewnianą ramę (blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

fajny Prezent na Urodziny. Dowolne słowo - obraz z Twoich słów potrafi wzruszyć, rozbawić i pozostaje wspaniałą pamiątką przez wiele lat. To brzmi jak bardzo dobry upominek. Do tego możesz wykazać się kreatywnością przy wymyślaniu słów do kompozycji.