Brat - Obraz z twoich słów

Czas powiedzieć bratu, co o nim naprawdę myślisz! Idealną okazją do tego będą święta lub jego imieniny, a idealną formą – obraz złożony z twoich słów. Zadedykuj je kochanemu bratu!

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Zamówienie i personalizacja Chmury Słów potrwa tylko kilka minut. Wystarczy, że wybierzesz słowa z jakich ma się składać chmura oraz wybierzesz jedną z 10 możliwych palet kolorystycznych.

Wykonanie

Obraz drukowany jest na wysokiej jakości płótnie w rozmiarze 30x60cm i oprawiony jest w drewnianą ramę (blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Idealny pomysł na…

Prezent na Urodziny dla Brata, który jest dla Ciebie kimś absolutnie wyjątkowym. Zawsze można na niego liczyć i dlatego w dniu jego święta możesz podarować mu przepiękny obraz ze słów. Sam je wybierasz, co czyni prezent prawdziwie osobistym. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej!