Dowolna Liczba- Obraz z twoich słów

Zafunduj komuś bliskiemu na urodziny oryginalny prezent! Taki obraz świetnie sprawdzi się jako upominek zarówno dla nastolatka obchodzącego osiemnastkę, cioci w średnim wieku, jak i babci świętującej zacny jubileusz.

Chmura Słów

Obraz na płótnie Chmura Słów to wybrany projekt, który składa się z przesłanych przez Ciebie słów. Dzięki takiemu prezentowi możesz przekazać wiele życzeń, albo emocjonalną wiadomość w unikalny sposób. Możliwość personalizacji obrazu pozwala na stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju prezentu.

Personalizacja

Personalizacja produktu zajmie Ci tylko chwilę.
Najpierw wybierz liczbę główną.
Następnie wybierz słowa składowe, z których będzie składała się liczba główna. Masz do dyspozycji 10 wersji kolorystycznych.

Wykonanie

Projekt drukowany jest na płótnie wysokiej jakości w formacie 40x40 cm. Obraz oprawiony jest na wewnętrznej niewidocznej ramie(blejtram).

Czas realizacji

Po złożeniu zamówienia, nasz grafik przygotuje projektm który zostanie prezesłany na Twojego maila w kilka godzin - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Po zaakceptowaniu projektu zostaje on przekazany do realizacji. Produkcja obrazu trwa do dwóch dni roboczych. Natomiast jeśli zaproponowany projekt nie spełni Twoich oczekiwań to oczywiście zwrócimy wszystkie pieniędze, które zostały wpłacone.
Obraz, który otrzymasz jest gotowym produktem, więc możesz go od razu wręczyć komuś bliskiemu bądź powiesić na ścianie.

Prezent dla/z okazji

Obraz Chmura Słów - "Dowolna Liczba" to idealny prezent na urodziny dla bliskiej osoby. Niezależnie czy są to 18 czy 80 urodziny i czy szukasz prezentu dla kolegi z pracy czy miłości swojego życia - spraw unikalny prezent złożony z Twoich słów!

Idealny pomysł na…

wyjątkowy Prezent na Urodziny, za pomocą którego w oryginalny sposób złożysz życzenia. Ten upominek będzie świetną pamiątką, a także przykuwającym uwagę elementem dekoracyjnym w mieszkaniu. Ten obraz możesz podarować każdemu.